en ucuz viski hangisi

viski sorusunu görünce aklıma geldi.

bir ara içeyim diye heves ettiğimde tekele sormuştum. üstünde iskoç bayrağını görünce aşka gelip ballantines kaptım bir tane. sonra sevip daha fazla içmeye başlayınca "lan sanki gurmesin, buna ne para veriyon bu kadar, git en ucuzunu al" dedim ama internette şöyle bir bakınca aslında ballantines'in en ucuzlarından biri olduğunu gördüm. daha popüler diye jack daniels daha ucuzdur filan dediydim ama öyle de değil.

hemen her tekelde/içki satan markette bulunabilecek en ucuz viski hangisi şu an? köpeköldürenin viski versiyonu diyeyim.

Yani kendine neden bunu yapmak istediğin tabii ki senin bileceğin iş ama Carrefourlarda Grants var. Hem tekel, hem ucuz viski derken, tekrar görebilmen için 100 bin TL toplamayalım duyuruda.

lan sanki gurmesin, buna ne para veriyon bu kadar, git en ucuzunu al" denecek bir şey değil. Ucuzu gerçekten çok kötü olabiliyor.
  • nawar  (15.12.22 12:17:27)
Jb

Iğrenç bir viski. Bir şeylerle karistirmadan içmek ızdırap.

Red label da iğrenç bana göre.

Onun dışında daha az taninan ucuz viskiler de var ama her tekelde bulunmaz.
  • logisticsmanager  (15.12.22 12:17:29)
passport ucuzdu. grants da ucuz ama guzel o

  • ala09  (15.12.22 12:25:04)
Passport sanırım en ucuzu.

  • vedatchilipeppers  (15.12.22 12:27:54)
Köpek öldüren versiyonunu bilmiyorum ama marketlerde en ucuzları Jim Beam, Jameson, J&B falan oluyordu.

Jack Daniels bence ucuzlar arasında en içilebilir olanı tadı güzel olanı. Herkesin tercih etme sebebi biraz o. Jameson alıp bitirememiştim mesela. (kimi seviyor o ayrı)
  • nhk ni youkosu  (15.12.22 15:53:06)
JB ve Bells en ucuz viskiler Bells'den daha ucuz viski olduğunu sanmıyorum, görmedim de. ama bunları içeceğine git kolonya iç daha iyi. bunlara para vermektense vermemek daha iyi.

balantines'den devam. o iyidir.
  • koela  (15.12.22 16:29:17)
bir zamanlar famous grouse en ucuzuydu ama bulmak zor. büyük marketlerde rastlamadım belli başlı tekeller satıyordu oralardan alırdık.

  • bravoteam  (15.12.22 19:03:24)
Vat69 var idi bir zamanlar.

  • en bi orijinal  (15.12.22 21:52:32)