[]

maaş beklentisi ve terfi hk

Selamlar, diyelim ki marka bir şirkette yöneticilik bekliyorsunuz. Başka bir global firma size müdür yard. teklif ediyor. Napardınız?

Finans Müdür Yardımcılığı için ne istenir bu arada? Bant aralığı ne olmalı? Teşekkürler


 
2022 için 40-50 bin brüt


  • gabe h coud  (14.12.22 09:16:20) 
ilk sorunun cevabini verebilmek icin elimizde yeterli bilgi yok.

sektor?
akademik kariyerin yeterli mi?
kac sene deneyim?
kac senedir o firmadasin?
onunde ayni posizyona aday birileri var mi?
firmanda yukselmek kolay mi?
firmada populer misin? arkanda saglam, sana destek cikacak insanlar var mi?

vs butun bunlari bilmeden yukselip yukselemeyecegini kestirmek zor.
havayi koklayacaksin, kendine bakacaksin. Umit yoksa, baska sirket istedigin pozisyonu veriyorsa tetigi cekeceksin.
"Fortune favors the bold"

Ikinci soruya cevabim yok..
  • cooperr  (14.12.22 09:45:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.