Hafta sonu para çekmek

Hesabımdan 70 bin lira para çekmem gerekiyor. Sanırım bunu atm den yapamam, şubeler de hafta sonu kapalı, ne yapabilirim bi çıkar yol var mı?

istanbul'da avmlerde bazı şubeler açık oluyor haftasonu

  • sta  (09.12.22 18:40:24)
havaalanı şubeleri de açık diye hatırlıyorum.

  • roket adam  (09.12.22 21:42:46)
Açık şube bulsanız dahi şubeyi aramadan kilometrelerce gitmeyin. Günlük nakit çekim sınırınız yetmeyebilir veya şubenin o gün için elinde o kadar nakit olmayabilir. B planınız olsun mutlaka.

  • mada  (10.12.22 04:04:31)
kozyatağı carrefour avm içindeki yapı kredi ve garanti bankası şubeleri haftasonu da çalışıyor.

  • orpheus  (10.12.22 04:18:31)
ATM günlük para çekme limiti 5.000 tl normal şartlarda, açık şube bulsanız da yazıldığı gibi, 70 bin tl kasalarında var mı, varsa da size çıkarır verirler mi mechul?

Önceden bilgi verip ayırtmanız gerekirdi, normal şubeler için bu miktar önemli değil ama avm içindeki şubede gereksiz para bulundurmuyor olabilirler.

Zor ama bir senaryo geldi aklıma, 11-12 tane arkadaşınıza beşer bin lira eft yapıp atmden çekilebilir. Ama bu kadar arkadaşla buluşup bu işi yapmak baya zahmetli. Ancak bir fakültede, yurtta vs olabilir belki.
  • John Bloor  (10.12.22 10:19:56)
bir avm içindeki işbankasından çektim parayı. teşekkür ederim bu fikri söyleyen arkadaşlara.

şansıma para durumu müsaitmiş verdiler.
  • egokalp  (11.12.22 14:09:27)