6 yaşındaki çocuğun evlendirilmesi olayı özeti

nedir? gerçek mi, fake mi?

1- gerçek olmasaydı, şimdiye herkes en ağır şekilde yalanlamıştı. cemaat bile "yaşanan olay münferittir, bizimle alakası yoktur" diyebildi sadece.

2- asıl önemli olan ise şu : "yok canım yaşanmamıştır, o kadar da değil" diyebiliyor musunuz? bunlardan her şeyi beklemiyor musunuz? adamlar boşanmaların sebebi olarak laik, hukuk devletini göstermeye başladılar.

neyse. 6-7 ay kaldı.
  • co2s2  (08.12.22 15:46:32)
  • ahm1  (08.12.22 17:17:51)
Yahu kadın hamile kalınca 14 yaşında zaten doktorlar sayesinde olay patlamış ama üstü örtülmüş. Yerine 21 yaşında birinin kemik yaşı raporu alınmış. Hepsi dosyada.6 yaşında başladığı konusunda da ses kayıtları var.

  • sibertenik  (08.12.22 17:32:22)
6 yas olayi belki ailenin dedigi gibi olabilir ancak bu cemaatlerde birlesme oldugu gibi cocuk yapilir, bu baglamda 6 olmasa bile 13-14 yasinda cocugun evlendirildigi kesin... bu cocuga 6-7-8 yaslarinda gercekten ne olmustur bu kadar ses ciktiktan sonra devlet bir zahmet ogrenir er halde....

tahminim, 6 yasindan bu isin sozu kesildi, cocuk belki adamin evinde yasamaya basladi(birden fazala karisi olmasi ihtimal dahilinde), biyolojik olarak cocuk yapabilecek anda da yasli adamin koynuna atildi...
  • hewit  (08.12.22 19:11:17)
Kardeslerin aciklamasi dogruysa bu neden? www.birgun.net

  • ahm1  (08.12.22 22:27:43)
Doğru mudur değil midir Bilemem.

twitter.com
  • Mirket  (09.12.22 00:34:05)