ucuza uçak bileti nasıl alıyorsunuz ey ahali?

herkes deneyimlerini yazsın da çıkalım gezelim yurtdışını.

www.google.com
Google flights fiyat gösterimi acisindan favorim. Kolayca en uygun günler bulunabiliyor.

Ucuz bilet bulmanin bence en önemli noktasi, belli tarihlere bagli kalmak yerine sizin tarihlere uymaniz.
+ uzak mesafe ucuslar icin, aylar öncesinden biletin alinmasi.
  • VIPCH  (08.12.22 11:37:38)
Kampanyaları takip edeceksin, pegasus thy vs çok güzel kampanyalar yapıyor. Kampanyayı ilk günde çat diye yakalarsan çok iyi fiyatlara alabiliyorsun.

  • roket adam  (08.12.22 11:59:09)
ben rome2rio kullanıyorum. özellikle tren, otobüs vb. seçenekler eklenince ucuza getiriyor. oradan otobüsle şuraya geç, oradan uçağa bin filan gibi.

  • babilfish  (08.12.22 12:04:42)
Tr icin pegasus'un kampanyalari bildirim olarak geliyor. Yurtdisi icin lazim oldugunda ryanair'den easyjet'ten aliyorum, hep uygunlar zaten nerdeyse

  • fakyoras  (08.12.22 12:10:23)
Facebook'da, reddit'de Travel Hacks grupları var buralarda sürekli kampanyalar, kodlar paylaşılıyor bunları takip edebilirsin.

  • catamenia  (08.12.22 12:37:29)
Skyscanner.com

Bir de bu tur bilet sitelerini gezerken browseri private/gizli MODa getirin. Sayfayi tekrar ziyaret ettigimizde fiyatlarin yukariya dogru gittigini gorursunuz yoksa.
  • parcxerox  (09.12.22 01:30:26)
saglam bir acentam var yurtdisinda eleman sacma sapan binbir aktarmali ucuz biletler bulabiliyor.

  • cooperr  (09.12.22 01:52:40)
O ucuz biletler çoğunlukla abuk subuk saatlere ve aktarmalara sahip oluyor. Kaliteden feragat etmek gerekiyor. Kısacası ona harcayacağınız zaman ve enerji ile parasını bastırıp kafa temiz gezmek daha karlı.

  • ruhen hastayim ben  (02.01.24 22:43:31)