[]

Montuma ne olmuş böyle? Bilenler varsa kurtarabiliyor muyum?

Severek kullandığım bir mont'tu. Halen de seviyorum.

Yağmurlu sürüş sonrası motosikletin alimünyum çantasında bırakıp yukarı çıkmıştım. Bir kaç gün sonra indiğimde bunu gördüm. Belki kapalı ortamda ıslak bıraktım diye olabilir mi?

Sarımtırak lekeleri tamamen hayatımdan çıkarmanın yolu yok mudur? Çözüm ne olabilir? Çok da memnundum bu monttan, üzgünüm.

eksiup.com

 
Beyaz sirke ile ıslattığınız mikrofiber bezi "pat pat" şeklinde vurup çekerek temizleyin. Mont sirkeyle ıslanmadan sadece hafifçe nemlenecek kadar yapın, silmeyin, vurup çekin. Sonra bekletmeden bulaşık deterjanıyla köpürttüğünüz süngerle dalın, rahat rahat silin ve ıslak bezle durulayın. Kuruyunca eski haline döner.


  • zaman ilac degil insanlar unutkan  (07.12.22 21:03:16) 
istanbul'da rider's cleaner var.

youtu.be
  • onemoremile  (08.12.22 08:15:21 ~ 08:18:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.