yüz nemlendirici krem

seboreik dermatitli olarak bütün kelual ve ds kremleri kullandım ama çok aşırı fayda gördüğümü söyleyemem. t bölgem yağlı, akneye ve komedana meyilli, kırmızı, karma cilt tipli bir suratım var. kullandığınız nispeten uygun fiyatlı bir krem varsa üzerime fırlatırsanız sevinirim. zira araştırmaktan artık kafam döndü. teşekkürler.

dermatit varsa biraz alışmak gerekiyor onunla yaşamaya. Bir sürü kremi bende denemiştim fakat en etkilisi Ducray olmuştu. Gün sonunda problemin kök nedenine inmeye çalışınca sirkeli şeyler yediğimde oluştuğunu farkettim. Turşu yemeyi bıraktığımda vedalaşıyor, turşu türevi şeyler yediğimde de kısa bir süre içinde tekrar merhabalaşıyoruz. iki günde bir la roche possay lipikar syndet ile yıkarsanız kısa sürede toparlayıp kaşıntı etkisini alıyor.

  • yekkyea  (06.12.22 13:27:20)
Ben aslında pahalı bir yüz kremi kullanıyordum, yanında linkini attığım geldi ve şimdi görüyorum ki aynı sonucu verdi, bir bakın isterseniz, bir defa aynı problemi yaşamış biriyim, ama hiç aksatmadan temizlik ve nemlendirici kullandım daha sonra ve bir daha yaşamadım.
www.dermoeczanem.com

  • fakat  (06.12.22 13:36:09)
cerave.

  • hot potato  (06.12.22 18:40:06)