En ucuz şekilde iPhone nasıl alırım?

Merhaba,
iphone 12-13-14 modellerinden kafama yatanı alacağım.
Önceliğim çok taksitli olması. Eskiden faturaya ek ödeme vs. yapabiliyorduk, o devam mı?
Yakın zamanda bu şekilde alan varsa yol yordam gösterirse çok sevinirim
Teşekkürler şimdiden

(bkz: ihtiyaç kredisi)

faturaya ek olanlar çok pahalıya geliyor. kredi puanınız uygunsa en mantıklısı kredi çekmek. bazı teknomarketlerin anlaşmalı bankalarıyla alışveriş kredisi kampanyaları oluyor onlara da bakabilirsiniz.
  • kanatlı kontun müşfik öpücüğü  (06.12.22 02:55:12)
kredi kartı taksitli nakit avans var. faiz oranı 1.36 baya iyi.

  • jelly bear  (06.12.22 07:03:49)
@foucauldian abi inan kimse sormadı bunu.
Türkiye’de yaşadığım için tl sürekli eriyor. Tek kalemde 40k çıkmaktansa onu 2 yıla yaymak yok pahasına almak gibi bir şey oluyor. Bu soruya bunu yazabilen megaloman davara neden açıklama yapıyorsam diye de düşünmeden edemedim, neyse.

  • Deathrow  (06.12.22 10:09:12)
Kredi kartından taksitli nakit avans çekeceğiniz krediden de uyguna gelebilir. En mantıklı yöntem bu şu an için.
Denedim oradan bilyiorum :)

  • yekkyea  (06.12.22 14:08:34)
Sabit TL borcu ile alınca 3-5 ay sonra yarı fiyatına almış gibi olacaksınız. Bizde note 10 plus vardı hanımla onları verdik 2 tane iphone 13 aldık sıfır. Kredi kullanmak en mantıklısı. Seneye bunları satıp iphone 15’e güncellerim diye düşünüyorum.

  • Weeze3r  (06.12.22 20:15:19)