Ankara yeme içme

Merhaba arkadaşlar, bir hafta Ankara Eryaman da Göksu parkına yakı bı yerde konaklayacağım. Google maps ile kontrol ediyorum sanırım burası Kızılay vs merkezi yerlere biraz uzak. Bu bölgede veya buraya yakın rakı içebilicegimiz nezih bı yer tavsiyeniz olabilir mi, belki kız arkadaşımizla beraber gidebilicegimiz başka mekan önerileriniz varsa onlarda makbule geçer şimdiden teşekkür ediyorum

burası merkeze uzak ve burada içebileceğiniz pek bir yer yok. Metro var ama. Toplu taşıma kullanırım derseniz her yere gidebilirsiniz. Gidilecek de çok mekan var. şu anda yazmak zor geldi.

  • sparkle kiddle  (04.12.22 00:00:52)
hadi mor bembombom'a katkı olsun,
Kafka diye bir mekan var. 3 alkollü mekandan biri fakat daha ziyade bar, cafe karışımı bir yer. Peyami bence de güzel bir yer. Şu ara afitap çok meşhur ama gereksiz kalabalık, rezervasyon lazım ve herkes sevse de ben pek tavsiye edemiyorum. (kafaluka kapanmış adı mı değişti acaba.)
favorim ve önerim dafne dafne.com.tr
hava güzelken daha iyi ama şimdilerde de iyidir. Metroya pek yakın değil burası. öncekiler yakındı. Ama lokasyon olarak en iyisi üstte de söylendiği gibi Peyami olabilir.
  • sparkle kiddle  (04.12.22 00:30:36)
Teşekkür ederim arkadaşlar, biraz araştırdım o bölgede mekan sayısı kısıtlı dediğiniz gibi o yüzden yakın uzak çok önemli değil bı akşam salaş bı akşam trilye ulaşımı taksi ile halledecegiz artık dafneye ve Peyamiye de mutlaka uğrayacağım

  • alala niye  (04.12.22 00:59:55)