Ekşiduyuru'dan kimseyle flört ettiniz mi

Az evvelki duyuruya kaynak yapayım dedim. tanışıp flört ettiğiniz, sevgili olduğunuz ya da evlendiğiniz kişiler oldu mu? evet çoğul.

Hayırsa eğer; siz değil ama bildiğiniz var mı tanışan eden, takılan, ciddi düşünen ya da önce takılalım sonra bakarız diyen kimseler?

hayır, çünkü buraya ilk üye olduğumda evliydim ama buradan tanışıp sevgili olan, evlenen baya kişi var.

  • sta  (02.12.22 19:33:23)
Kimseyle görüşmedim. Görüşmeyi de düşünmüyorum. Herkese herkese yürüyor burada.

@şekerler diyarında, yakışıklı erkek yok demek istedi galiba. Kadınlar top model gibi.
  • Kahvedesu  (02.12.22 19:46:35 ~ 20:19:40)
Guzel kiz yok duyuruda.

  • sekerler diyarinda bir ruya  (02.12.22 20:03:59)
Evlendim bile ben.

  • fraise  (02.12.22 20:46:04)
Valla flört de oldu evlilik de oldu. Duyurunun etinden sütünden yararlandım yani.

  • kaptan maydanoz  (02.12.22 20:50:54)
Güzel kız yok diyenin tipini görmek isterim.

Burada ne kadar erkek gördüysem çoğu tipsizdi, kadınların hepsi taş gibiydi.
  • Hallegadola  (02.12.22 21:14:57)
@IncredibleMau’dan sonra zincirleme duyuruya bir zincir de ben ekliyorum ve diyorum ki @sekerler diyarinda bir ruya ifşa başlatsın :d

Arkadaşlar bana özelden ifşa yapmayın:

1.bp.blogspot.com
  • ruhen hastayim ben  (02.12.22 21:16:48 ~ 22:06:23)
Ruhen +1 görelim bakalım tipleri

  • Hallegadola  (02.12.22 21:18:55)
Hayır. Yürümedim de hiç. Güzel kızlar gördüm ama zirvede de ifşa zamanında da.

Benim arkadaşım olup da tanışan eden falan yok. Fakat duyurudan tanıştığım ve duyuruda birileri ile tanışanlar var. Nicklerini hatırlamıyorum. Eski zamanlar zaten. Sayılır mı? Ahahaha
  • nawar  (02.12.22 21:36:44)
evlendim.

  • kirmizipilotkalem  (02.12.22 22:03:40)
Ohoo evlendik biz buradan.

Evlenmeden önce de zirvelerde falan tanışmıştım birileriyle ama çoğunun nickini bile hatırlamıyorum.
  • chicha_v2  (02.12.22 22:23:20)
Ahhh eski duyuru ahhhhh.

Ahhhh eski zirveler ahhhhhh.
  • c1b2k3  (02.12.22 22:33:43)
@romario en iyisini sen yapmışsın.

Duyurunun otoritelerinden "ohoo burda neler döndü neler" falan gibi bir yorum beklerdim ama hiç oralı olunmadı.
  • IncredibleMau  (02.12.22 22:37:24)
Dur bakayım. Evet, iki sevgilim oldu buradan. Bir kaç günlük sevdalarım da oldu. Hepsi de sayko killer, sağolsunlar çok şey öğrendim sayelerinde. Kurt kışı geçirir, yediği ayazı unutmaz. Evet.

Sözlükten 5.5 senelik bir sevgili yapmıştım. Sonu kötü bitti ama giriş ve gelişme güzeldi.

Sözlükten Fbuddy de yapmıştım. Sevgili gibi bir şey oldu sonra. Tecrübesizlik işte, bağlanmak istemem diye uzak durdum. Bir süre sonra tekrar gördüğümde morbid obez olmuştu. Ama ne kadar zeki, ne kadar düzgün, ne kadar güçlü biriydi. Umarım her neredeyse, çok mutludur.

10 sene önce, duyurudan biriyle tanışmıştım. Yukarıda yazdığım bir kaç günlük fling. Yıllık izin alıp benimle tanışmaya Suriye sınırına yakın bir şehirden gelmişti. Dünyanın en yeşil gözleri ondaydı. Gerçekten çok güzel gezdik, derin derin bakıştık, sarılmalara doyamadık. Günler geçti, izni bitti, memleketine geri döndü ve aramız bir şekilde bozuldu. Benim hatam büyük ihtimal, çok toydum. Tam olarak ne yaptım, yapmadım, bilmiyorum ama sevgili olalım isteğimi geri çevirmişti. Üzerinden bir sene geçti. Facebook üzerinden mesaj geldi. O zamanın parasıyla 50 bin lira istemişti. Beni kurda kuşa yem etmeyin. Eski sevgililerimi arıyorum çaresizlikten demişti. Ben de “biz hiç sevgili olmadık, sen istemedin” gibi saçma bir cevap vermiştim. Beynimin büyümesini henüz tamamlamadığı bir dönemdi herhalde. Çok yazık.
  • gabe h coud  (02.12.22 23:23:50)
güzel kız yok diyenin tipini görmek isterim +1

  • rakicandir  (03.12.22 03:04:05)
hayatımın en büyük aşklarından birini buradan biriyle yaşadım.
kısa-uzun süreli flörtler falan da oldu tabii.

ayrıca sadece flört değil, çok sevdiğim 1-2 dostum da oldu buradan.
  • blatta hiberna  (03.12.22 10:53:46)
evet oldu.

  • tantunisultansuleyman  (03.12.22 11:01:06)
Çok iyi ve yakın arkadaşlarım oldu, hatta buluşmada komşumu buldum :))

Onun dışında 1 flört denemem oldu ama sonu gelmedi. Başka da birşey olmadı.

Eski Kadıköy buluşmaları iyiydi ama muhabbet olarak :)
  • Northern Mariner  (03.12.22 14:22:38)