[]

newpipe da youtube shorts nasıl görüyoruz?

Sb

Edit 1: Vanced artık yüklenmiyor idi, cevap gelmeden denemiş yükleyememiştim. Cevap sonrası denedim oldu. Ancak yine de yakın zamanda sonlanacak olması sebebiyle tercih dışı.


 
Geçen de newpipe ile ilgili bir soru sormuştunuz da newpipe'ı ben yıllar önce bi denemiştim ve aşırı kullanışsız bulmuştum. Tam olarak hangi sebeple istediğinizi bilmiyorum ama reklamsız, arkaplana inen videolar vs için Youtube Vanced kullanabilirsiniz belki. Hatta bende youtube premium olmasına rağmen arayüzünü daha çok sevdiğim için Vanced kullanıyorum. Shorts kısmı da var onda.


  • nundu  (01.12.22 18:30:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.