Temizlik Robotu

Bizim kızın toza karşı alerjisi var. Bundan alalım da ev genel olarak belli bir seviyede temiz kalsın istiyoruz.

bütçe maks 10 bin civarı olarak düşünülürse ne önerirsiniz?

robot süpürgeler pratikte çok kullanışlı olmuyorlar. o yüzden robot süpürge yerine hava temizleme cihazı tercih etmek isteyebilirsiniz.

  • elvan abeyiylegezse  (01.12.22 10:41:40)
sulu elektrik süpürgesi + hava temizleyici.

  • seyduna6687  (01.12.22 10:47:04)
Toz ve akar alerjisi varsa, sürekli evde gezen ve hem emiş hem de üfleme yapan bir süpürge yerine sık sık paspas yapmak daha mantıklı olacaktır çocuk için.

Bunun haricinde başka tavsiyelerim de olacak, evde peluş oyuncak bulundurmayın, özellikle çocuk odasında yün ve kalın halı bulundurmayın, ince ve makinede yıkanan bir kilim/halı alıp sık sık makinede yıkayın.

Çok önemli bir tavsiye daha vereyim, özellikle çocuklardaki akar toz vs alerjisi için adını hatırlamadığım bir markanın döşek kılıfı, yorgan kılıfı, yastık kılıfı takımı vardı. Bu alerji yapan AKar'ların geçirgenliğini engelliyordu.

O nevresim ve yatak takımından mutlaka alın, çok büyük fayda sağlayacaktır. Adını hatırlamadım ama bir kaç kelime ile google'da rahatca bulunur. Tekstil markası filan değildi, bu alerji konularında filan faaliyet gösteren bir markaydı.
  • John Bloor  (01.12.22 10:48:24)
Dyson diyorum ben.

  • mor oje  (01.12.22 11:23:52)
Hocam dyson alın robot o kadar ince alerjik mitleri çekmiyor. Yüzeyi çekiyor sadece. Dyson animal pahalı ama v8 filan alabilirsiniz.

  • titanic kemancısı  (01.12.22 11:43:59)
Ya ben robottan çok memnunum. Bence evdeki tozları gözle görülür şekilde azaltıyor. Sadece robota güvenmeyip haftada 1-2 süpürge paspas da yaparsanız bence robot işinizi baya görür. Roborock s7 kullanıyoruz, halıyı betonu tanıyıp paspası ona göre indirip kaldırması bence başarılı.

  • physcos physcos  (01.12.22 21:52:13)