[]

Amazon'dan aldığı kargosu geciken var mı?

Kasım 11 de aldığım dikey süpürge hala gelmedi 2 kere kayıt oluşturdum ses seda yok.

Tekrar yollayın diyeceğim diyemiyorum stokta gözükmüyor.

İade edin diyeceğim diyemiyorum çünkü fiyatı 1000TL artmış başka yerlerde.

Başka aynı durumda olan var mı bekleyeyim mi normal mi?

Mng kargo ile yola çıkmış ve haftalardır izmirde bir yerlerde bekliyor.

 
malum kampanya dönemi sözlük başlığında arkadaşların dikkat çektiği gibi en ufak şeyi dahi ücretsiz kargo ile alabildiğin bir sistem, şirketler bu yükü zor kaldırır. bir de kötü tecrübem olmuştu kargoda görünen ürün bir haftayı geçince yazdım sistemsel hata olmuş falan dediler iptal ettiler öyle beklediğimle kaldım... müşteri hizmetlerine sorun derim.


  • anon1m  (01.12.22 02:07:33) 
Şuan sizin amazon ile ilginiz yok. Mng ile mücadele etmeniz gerekiyor. Mng kargo müşteri hizmetlerini arayın. Kargonunuzun tam nerede oldugunu ögrenin ve kendiniz gidip alın. Şubeler bazen gelen kargoyu depolarında dagıtım için bekletirken sistemsel bir hatalarını yüzüne dagıtıma çıkaramıyor. Kalıyor öyle. Sonra yeni kargolar gelince seninki altta kalıyor. Veya bazen sadece unutuyorlar.


  • limonlu eksi  (01.12.22 08:08:29) 
agt değilse gelir merak etme


  • hoot  (01.12.22 08:42:44) 
amazon sizi mağdur etmez. twitter üzerinde yazın işiniz daha çabuk halledilir


  • yirmibesonbes  (01.12.22 09:06:50) 
dün sipariş vermeden önce bugün teslim edilecek diye gözüküyordu. sipariş verirken cumartesi teslimat oldu. dün kargoya verilmiş (kolay gelsin), bakalım ne gün gelecek. edit: bugün geldi.


  • inheritance  (01.12.22 10:56:47 ~ 14:54:54) 
airfryer almıstım gecen sene. 3 ay gecikmelik gelmisti.


  • evimin paspasi  (01.12.22 11:10:26) 
haftalardır izmirde gözüküyorsa mng hiç etmiş muhtemelen. Mngye sorun yoksa iş iyice uzayacak. Muhtemelen o kargo gelmeyecek. Paranızı alın bir an önce amazondan.


  • adivar  (01.12.22 13:45:29) 
Mng yi aradım şu an sistemlerinde bir arıza varmış göremiyorlarmış daha sonra arayın dediler.

Amazon da isterseniz iade edelim diyor ama iade etmek işime gelmiyor dediğim gibi artan fiyatlardan ötürü.

Amazon ürünü tekrar satıl alın, ürün size ulaştıktan sonra aradaki farkı iade edebiliriz diyor ancak ürün stoklarda yok dediğimde onun için bir şey yapamayacaklarını söylüyorlar.

Ürünü Kasım 11 günü sipariş ettim, Kocaeli > İstanbul > İzmir şeklinde ilerlemiş. En son Aydın'a gelmesi gerekiyor ama 14ünde izmirden çıkış yaptı diye gözüküyor, çıkış o çıkış başka kayıt oluşturulmamış.

2 haftadır nerede bekliyor bu öğrenemedim.
  • ananiyimioguz  (01.12.22 15:22:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.