[]

Iphone telefonumu 2. El olarak satmak

Merhabalar,

Telefonumu satmak istiyorum ancak ocaktan sonra mı satsam acaba? Daha yüksek bir fiyat verirler mi? Bir de vodafone, tt, hepsiburada, teknosa gibi kurumlardan birine satmak istiyorum. Hangisi daha yüksek verir acaba bilginiz var mı?

Teşekkürler

 
bahsettiğin kurumlar çok ucuz fiyat veriyorlar.


  • durbidakka  (01.12.22 09:09:31) 
Çok eski bir model değilse ve temiz ise en mantıklısı çevrenize haber salmanız teknosa falan mantık dışı sinir hoplatan fiyat söyler yazık o fiyata yedirmeyin telefonu.

Ocakta döviz inanılmaz bir şekilde zıplayıp retail iphone fiyatlarına zam gelmezse ikinci el fiyatlarında da kayda değer bir oynama olamz diye tahmin ediyorum.
  • hedep  (01.12.22 18:29:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.