[]

Whatsapp grubu susturma veya gizlice çıkma

Yeni güncelleme ile bildirim gitmeden gruptan çıkılabileceği açıklanmıştı, denemek için çıktım ama eskisi gibi "x çıktı" diye mesaj gidiyor gruba.

Bi şekilde çıkmak istiyorum veya (sık sık mesajlaşılan, sürekli en yukarı gelen) grubu görmeyeceğim şekilde susturmak istiyorum.

Nasıl yapabilirim?

 
bildirimleri kapatacaksın mute notifications dıye bır kısım olmalı. gruba gir, sag ustte üç noktadan bildirimleri kapat de, sürekli(always) seçip kapatabilirsin gruptan çıkmadan.


  • camene87  (30.11.22 22:03:54) 
@camene87
onu yaptım zaten, ama whatsappa girdiğimde (yakın zamanda mesaj atılmış olduğu için) yine en üstlerde, gözümün önünde oluyor.

  • owaki  (30.11.22 22:31:08) 
arşivleyince ana ekrana düşmüyor artık gruplar.


  • kanatlı kontun müşfik öpücüğü  (30.11.22 22:31:42) 
@kanatlı kontun müşfik öpücüğü hah bunu arıyormuşum


  • owaki  (30.11.22 23:13:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.