[]

Eyeliner özürlüsüne eyeliner tavsiyesi

Kolay sürülebilen cinsten. Teşekkürler
 
Nyx professional epic inkliner hanım tek geçermiş :)


  • erty_ksk  (30.11.22 20:49:57) 
Clinique pretty easy iyiydi ama cruelty-free olmadigi icin artik almiyorum, sizin de boyle bi tercihiniz varsa body shop'in likit eyeliner'ini onerebilirim. Ikisi de kolay suruluyor ama baz yoksa akma yapiyor biraz.


  • argaladhel  (30.11.22 21:04:57) 
Estee


  • dreamnesiac  (30.11.22 22:01:19) 
Yeni başlayanlara krem/jel tavsiye edilir genelde. Müdahalesi kolay. Kremde inglot kullanıyorum.

Ben araçtan çok göz yapısına odaklanılması gerektiğini düşünüyorum. Gözler düşükse ve ona uygun eyeliner çekilmiyorsa çekilen araç fark etmez olmuyormuş gibi gözükecektir. Gözün katlanma bölgesine göre çizilmeli.
  • jazzabel  (30.11.22 23:59:33 ~ 01.12.22 00:00:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.