[]

Cambly tarzı uygulamaları kullanıyor musunuz?

Eğer evet ise memnun musunuz? A2-B1 civarı bir seviyedeyim. Sizce bu uygulamaları kullanmalı mıyım?
 
kullanmıyorum ama 3-4 senedir bu ve benzeri platformların kurumsalda adminliğini yapıyorum. bazı platformların hakkını gerçekten verdiğini düşünüyorum. bazılarının ise kesinlikle overprice olduğunu düşünüyorum. bence kursa falan gidecek vaktiniz yoksa kullanın.


  • a darkness coming  (30.11.22 20:23:15) 
Kullanmiyorum zira gerek yok ama ben hazirliktayken universitedeyken falan olsaydi yememden icmemden kisar kesin kullanirdim. Super icat. Native speakerlarla konusmak kursla vs kiyaslanamaz.


  • hot potato  (30.11.22 20:25:27) 
Cambly var. Güzel bence. Konu bulmakta zorlanıyorum.


  • Kahvedesu  (30.11.22 21:41:47 ~ 21:41:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.