[]

bebekte 3 gün ateşten sonra yüzde küçük kırmızılıklar?

3 gün 39.5lara kadar çıkan ateş sonrası yüzde küçük kırmızı noktalar oluştu. 21 aylık kız bebek?
 
doktora gitmek?


  • sta  (30.11.22 16:40:04) 
doktora gideceğiz akşam, gitmeden merak ettim.


  • mikahakkinen  (30.11.22 16:42:30) 
Altıncı hastalık çoook büyük ihtimalle. Döküntü aşamasına geçtiyse iyileşme evresinde şu aşamadan sonra yapacağınız bişey kalmamış geçmiş olsun.


  • istanbul beyefendisi  (30.11.22 16:43:24) 
bence de 6. hastalik buyuk ihtimalle.


  • kedi olmus gidiyorsun  (30.11.22 16:45:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.