[]

Annemin ördüğü bebek hırkalarını nerede veya nereye satabilirim?

Annem evde boş kaldığı zamanlar hep elinde örgü örüyor. 2 günde 1 hırka-patik kombini bitiriyor bebekler için. Bunları eskiden buradaki bir tuhafiyeciye koyuyordu bazen şimdi o da kapandı, valizde birikiyor bunlar. Hediye olarak dağıtıyor bir kısmını. Geçen birinin ricası üzerine örmüştü, 150 TL'ye sattı ki bunun 50 TL'si zaten yün parası. Perakende satış için emeğe göre ücret de çok düşük. Ben bunları topluca bir yere verebilir miyim veya kendim basitçe satabilir miyim bir yerlere? Fikri olan varsa belirtirseniz sevinirim. Örgülerden birinin fotoğrafını paylaşıyorum:

i.hizliresim.com


 
İnstagram'dan tek tek kargo ile satabilirsiniz, bu tür eşyalar satan esnafa konsinye olarak bırakabilirsiniz.


  • John Bloor  (30.11.22 15:56:54) 
etsy'de dolarla yurtdışına satabilirsiniz.


  • sta  (30.11.22 16:18:33) 
etsy, shopier ve dolap


  • lcha  (30.11.22 16:20:30) 
dolap uygulaması çok uygun bu iş için


  • alaimisema  (30.11.22 16:22:21) 
dolapta deneyerek başlayın.
ama alıcıdan 30 lira gibi satıcıdan da 20 lira gibi para kesiyor sanırım.

  • vizivozo  (30.11.22 16:36:16) 
satış için shopier güzel bir ortam + instagram

ama yine de en güzeli, yakınlarınızda bebek kıyafetleri vs satan bir yerle anlaşmak olur herhalde.
  • co2s2  (30.11.22 16:56:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.