[]

Altın hesabımdaki altını çekebiliyor muyum?

Enpara'da altın hesabım var.

Buradaki 5 gr altını fiziksel olarak istiyorum dediğimde alabiliyor muyum?

Yoksa tüm bankalarda fiziki yatırmadığım altın sanal altın mıdır? İlla tl'ye dönüştürüp öyle mi bir yerlere aktarabilirim?

 
enparada fiziki olarak çekebiliyor musunuz emin değilim. bazı bankalarda şubeden veya atmden çekiliyor ama komisyon olabiliyor. veya nadir gold gibi hesaba altın havalesi yapılıp fiziki altın gönderen yerler var. bunlarda da komisyon var.


  • inheritance  (30.11.22 15:11:15) 
"fiziki yatırmadığım altın sanal altın mıdır?"

fiziki yatırdığın altın da sanala dönüşüyor. Biz düğünde takılanları yatırdık artık altın olarak geri almak istersek ancak 1kg ve katı olarak geri alabiliyormuşuz, o kadar varsa tabii :D (YapıKredi)
  • nhk ni youkosu  (30.11.22 15:29:08) 
vakıfta fiziki çekmek için 1 kg olması lazımdı. onun haricinde parasal değerini alıyordun. çok bilgi sahibi değilim ama çoğu banka vermez bence.


  • seyduna6687  (30.11.22 16:35:34) 
Enpara.com Altın hesabına altın girişi ve çıkışı, sadece Enpara.com üzerinden altın alımı ve satımı yoluyla gerçekleştirilebilir. Tüm işlemler kaydi olarak gerçekleştirilir, yani altın hesabınıza fiziken altın yatıramaz veya hesabınızdan fiziken altın çıkaramazsınız.

Hesabınızdaki altınları kullanmak için önce altınlarınızı o an geçerli olan Enpara.com alış kurundan satmanız ve böylelikle Vadesiz TL hesabınıza aktarmanız gerekir.

www.qnbfinansbank.enpara.com
  • exlibris  (30.11.22 18:23:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.