[]

Smok Novo 4 nereden alınır

Geçtiğimiz ay bir arkadaşıma almıştım. (smok.shop adresinden) Sürekli no atomizer arızası aldığı için kullanamadı, şimdi yine alıp sıfırdan denemek istiyor. Bu adres şu an 2 ay gönderim yapmıyormuş. Hangi siteden alınabilir bilgisi olan var mıdır? Ayrıca no atomizer uyarısıyla ilgili de çözüm önerecek olan varsa süper olur. (Kartuşu ve coili bir tur değiştirdik oldu gibiydi likit koyunca yine olmadı.)
 
Kartuş taban pini oturduğu yere temas etmiyor. Likit sızmışta olabilir diyeceğim ama hiç kullanamadı diyorsunuz. Telegram'da e sigara yazdığınızda çıkan guruplara girin , bulunduğunuz ilde elden teslim alabilirsiniz. Genelde referans usulü ile çalıştıklarından kargo gönderiminde de minimum sıkıntı oluyor ( en azından benim alışverişlerimde hiç sıkıntı çıkmadı)


  • synax  (30.11.22 19:12:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.