[]

Kasamli Check-Up

Son yillarda sirtimda ve eklemlerde sakatliklar yasiyorum. (futbol ve fitness yapiyorum) Kisa süreli tedavilerle gecistiriyordum ama zaten kapsamli bir check-up yaptiracaktim onunla birlestirmek istiyorum.

Checkup paketlerini inceledim, yapilacak islemleri siralamislar ama check-up öncesinde sirtima ve eklemlere yogunlasalim diye söyleme sansim oluyor mu?

Ayrica bu süreci en fazla 2 güne sıkıstirmak istiyorum, Ist, anadolu yakasi icin hastane tavsiyelerinizi alabilirim.

 
Söylediğin rahatsızlıklar check-upa konu olabilecek şeyler gibi görünmüyor. Sırt ağrısı belki.

Bence check-updan vazgeçip direkt o rahatsızlıkların için muayene olmalısın.

Ayrıca fazladan bir şeyim var mı diye düşünüyorsan, o ayrı tabi.
  • Mirket  (30.11.22 12:58:18) 
Checkup degil de bir fizik tedavi doktoruna gidip once bir MR-Rontgen cekimi ardindan vaziyete gore bir sure fizik tedavi veya ortopedi doktoru ile ilerleyebilirsin.


  • nuevo  (30.11.22 13:05:08) 
Senin durumunu hiçbir check-up programı karşılamaz. Karşılasa da üstünkörü olur. Direkt ilgili dalın uzmanına görünün.


  • halitkin  (30.11.22 18:52:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.