[]

Hiz cezasi yemisim, seyir halinde denetimden

Osmangazi Koprusunu gecince ileride, orhangazi tunelinden sonra. Simdi bubseyir halinde denetim ne oluyor? Aslinda merak ettigim su bu araba hizli gidiyor diye sikayet ediliyorsa bunun adi da seyir halindeki denetim mi? Yoksa sadece trafik polisleri tarafindan uygulanan ceza mi?
 
Sabit radar değil de yolda gezici radar dediğimiz radara yakalanmışsınız galiba


  • atom karincanin torunu  (30.11.22 12:02:38) 
"şu bu araba hızlı gidiyor" diye şikayet ederek bir polise ceza kestiremiyorsun zaten. gezici radara denk gelmişsin.


  • roket adam  (30.11.22 12:18:01) 
Tesekkur ediyoree


  • balpolen  (30.11.22 12:19:54) 
Tebliğle birlikte radar/EDS görüntüsü/fotoğrafı da gelir zaten.


  • John Bloor  (30.11.22 13:44:36) 
Fotograf gelmedi, diger cezalarda gelmisti


  • balpolen  (30.11.22 15:17:28) 
Tünelden sonra shellin olduğu dinlenme tesisi var,sağa doğru tatlı viraj hafif yokuş aşağı.Orada hep bi ford connect durur tesisin çıkışında,muhtemelen o yazmıştır.Ben hep o tesiste mola verdiğimden şimdiye kadar yemedim:))


  • arenas  (30.11.22 19:03:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.