[]

İstanbul'da alerji testi fiyatı?

İstanbul'da yakın zamanda deri prick testi yapan var mı? Hangi hastanede uygun fiyatlı test yapabilirim merak ediyorum? Göründüğüm doktor bu testi istedi ancak tabi sigortam karşılamadı. Yardımcı olabilen olursa çok sevinirim.
 
ozel labda 1300-1500 gibi bir fiyata yaptirmistim


  • ala09  (30.11.22 11:02:31) 
bezmialem hastanesinde yaptıraiblirsiniz. 2 sene önceki fiyatı 200 liraydı.


  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (30.11.22 11:33:24) 
@ala09 kaçlı test için bu fiyat bilgin var mı? 20'li için 2 3 bin dedi sordugum bir hastane.


  • the coolest dude  (01.12.22 15:45:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.