[]

yakin zamanda istanbuldan pasaport randevusu

alabilen oldu mu? ne zaman baksam tum ilceleri %100 dolu gosteriyor. bazen anlik bosluk yakalayip secip ilerledigimde de obur sayfa acilana kadar dolmus oluyor o randevu. nasil yapabilirim var mi bir yontemi? sabah cok erken veya gecenin bir yarisi baksam bulma imkani olur mu?
 
gün ortasında bakın. o zaman bulunabiliyor. ben birkaç gün öyle yaparak bulmuştum.


  • chanandler bong  (30.11.22 10:51:36) 
2 gün önce uzun uğraşlar sonucunda 14 aralık için aldım.
Akşam saat 8-9 arasında 14 gün sonrası için randevular açılıyor o şekilde deneyebilirsin.

NOT: Yeni randevuların açılacağı kesin bir zaman yok bazen sarkabiliyor, randevu açıldıktan 15 dakika içinde hepsi doluyor bir akşamını ayırıp saat 8den sonra denemeni tavsiye ederim.
  • catamenia  (30.11.22 14:12:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.