[]

Amerika vizesi hk.

daha önce tecrübesi olan var mı bilmiyorum ama.

yurtdışına remote çalışıyorum, şirketimden kazanç durumuma ilişkin bir evrak aldım.imzalı vs.

şirkete ait faaliyet belgesi vs. gibi evraklar da gerekiyor mu yurtdışı olunca? çünkü haliyle ticari sicil belgeleri vs yok türkiyede. ekstra başka istemem gereken bir belge var mı bilginiz tecrübeniz var mı?

 
turist vizesinden bahsediyorsanız herhangi bir belge istemiyorlar şengendeki gibi. fakat "başvurunuzu destekleyeceğini düşündüğünüz tüm dokümanları görüşme için yanınızda getirebilirsiniz" diye de bir hatırlatma yapıyorlar.


  • kanatlı kontun müşfik öpücüğü  (30.11.22 11:04:25) 
aslında "gerekli" diye bir şey yok. diğer arkadaşın söylediği gibi ulaşılabilen tüm dökümanlarının interview sırasında bir dosya halinde yanınızda bulunması, eğer istenilirse talep halinde bankonun altından görevliye uzatılması şeklinde süreç işliyor. ben yanımda 40-50 kadar evrak götürdüm (apostilli adli sicil kaydına varana dek), tek bir evrağıma bakmadan onayladı.


  • bos dusunce balonu  (30.11.22 16:21:42) 
bu arada interview demisken %99 vizenin verilip verilmeyecegi interview'dan once kararlastirilmis oluyor zaten. interview'da sana ya pasaportunuz 1 haftaya ulasir veya administrative processing'e koyduk, cikmaz ayin onbesine kadar beklersiniz tarzi bir sey diyorlar. genelde meraminizi ifade edin tarzi bir diyalog imkani yok.


  • hot potato  (30.11.22 17:31:28 ~ 17:31:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.