[]

Trafikten Men Edilmiş Ehliyet ve Araçla Trafiğe Çıkmak

Ne kadar riskli? Araç motosiklet.

Dün alkollü araç kullanmaktan dolayı 6 ay trafikten men cezası aldım. Ama motosikletimi kullanmaya ihtiyacım var. Toplu ulaşımın neredeyse hiç olmadığı bir yerde yaşıyorum.

Ayrıca otomobil satın almayı düşünüyordum. Bu konuyla ilgili de yorumlarınızı merak ediyorum.

 
Elektrikli bisiklet alsana dostum kendine. Ufak tekerlekli dandiklerden değil de gerçek bisikletlerin dâhili pilli özel vitesli olan modelleri var. Güzel de gidiyorlar. Hem spor olur hem eğlence. Sarhoşken sürmesi de zevklidir. İçeceğin zaman onu kullanırsın en azından.


  • hasmetizm 2046  (30.11.22 09:52:48) 
@hasmetizm elektrikli motosiklet de iyi bir seçenek olabilir:

Citycoco Trike CP-7
www.citycoco.com.tr
  • pantepember  (30.11.22 12:55:43) 
İkinci kez kaptırırsanız hem daha uzun ceza alacaksınız hem de asla kontenjan olmayan bir eğitime gitmeniz gerekecek.


  • marla is in my head  (01.12.22 13:38:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.