[]

Ankara Otel

cuma sabah 8de abd büyükelçiliğinde vize randevum var.

perşembe gece girip sabah 7de çıkacağım, konsolosluğa yakın hangi oteli önerirsiniz? fiyat farketmiyor, hatta düzgün bir yer olursa sevinirim.

ankarayı hiç bilmediğim için soruyorum.

 
ulus'ta yeni bahar otel'de kalırım ben hep.
arabayla (taksiyle) en fazla 15 dk sürer. temiz ve uygun fiyatlı bir otel.

  • etna  (30.11.22 08:28:47) 
tunalı gordion otel
çok merkezi gezip alışveriş de yapabilir, bir şeyler yiyip içmeye de çıkabilirsiniz.
sıkılmazsınız.
altta restoranı da yeni yapıldı efsane güzel bir yer oldu. keyifli, temiz ve merkezi bir otel.
  • erty_ksk  (30.11.22 09:05:34) 
Holiday Inn var yürüyerek 5 dk mesafede.


  • plutongezegendegilmi  (30.11.22 09:19:35) 
holiday inn +1 bi de ramada var yakınlarda.


  • theseachange  (30.11.22 10:15:55) 
Tam karsisinda jw marriot yurume mesafesinde de movenpick var. Ikisi de pahali ve guzel oteller.


  • ne istedigini bilmeden aglayan cocuk  (30.11.22 10:21:46) 
Liv hospitalın karşısında bir otelde kaldı arkadaşım. Adını bilmiyorum. ABD elçiliği'ne de çok yakın.


  • Kahvedesu  (30.11.22 10:34:15) 
fiyat farketmiyor demişsiniz ama büyükelçiliğin tam karşısında best hotel var, bahsedilen diğer otellerden ucuzdur. biz de vize için gittiğimizde burada kalmıştık, eski fakat temiz bir otel. penceresinden büyükelçilik görünüyor, ulaşım açısından tercih edilebilir. yürüyerek 170 metre / 3 dakika.


  • orient blue  (30.11.22 10:59:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.