Kışın bile kol altı terlemesi

Yaz kış fark etmeksizin kol altım terliyor. Sırf bu yüzden ne ceket, ne mont ne de başka bir şey giyebiliyorum. Çünkü sırılsıklam oluyor. -10 derecede bile tişört üzerine hırka giysem bile terliyorum. Bu durum canımı çok sıkıyor.

Ne yapmam hangi hastaneye, doktora gitmem gerekir? Ya da ne önerirsiniz.

driclor rollon
tek geçerim

  • erty_ksk  (29.11.22 20:08:06)
Ben de öyleyim Rexona Clinical Protection kullanıyorum uzun süredir. Ter manyağı olsam da gram koku yok.

  • uvcray  (29.11.22 20:12:02)
botoks yaptiriyor genelde erkekler

  • ala09  (29.11.22 20:24:32)
Bende de oyle mevsim farketmeksizin. Kimsede bir sey yokken benim koltukalti sırılsıklam.

Kıyafetin koltukaltina yerlestirmek icin bir ürün var teri emiyor, onu kullanabilirsin.
Deodorant bir yere kadar cunku.
  • stavro  (29.11.22 20:38:55)
ceket ve montların kol içlerine içeriden yani ped yapıştırabilirsiniz. en azından ter cekete/monta geçmeyeceği için kokmaz.

  • naksidil  (29.11.22 22:14:16)
İlk iletide konu kapanmış aslında. Driclor çözmezse paranı ben iade ederim.

  • goodz  (29.11.22 22:47:02)
Kilo vermek ve koşmak da terlemeyi azaltabilir.

  • baba553  (29.11.22 22:53:47)