[]

Duduksuz tencerede paca

Yapilabilir mi? Tarifler hep dudukluye gore yazilimis 2.5-3 saat diyorlar. Normal tencerede 5 saat mi yapmak gerekir? (Dana paca)
 
normal tencerede nereden baksan 10-12 saat kaynatman gerekebilir.


  • erty_ksk  (29.11.22 20:09:33) 
paça düdüklüden sonra icat olmadıysa pişirilebilir.
düdüklünün olayı kaynama noktasını çekmek, etin sulu olmasını sağlamak. ama paça zaten sulu bir yemek olduğundan suyunu salmayacağını ve fiziksel özellikleri aynı kalacağından aynı sürede pişeceğini düşünüyorum. maksimum yarım saat uzar gibi.

  • beretta beretta  (29.11.22 20:32:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.