yukarıya atılacak mailde ekibe teşekkür etmek

hazırladığımız projeyi kendi yöneticime atacağım. projenin çoğunluğunu ekip yaptı fakat benim de epey emeğim var. ancak hem ekibin hakkını yememek hem de yöneticimin bundan haberdar olmasını istiyorum. mailde bundan nasıl bahsetsem itici durmaz ve ben ilgilenmemişim de ekibime yaptırmışım hissiyatı uyandırmaz?

ekibimin büyük desteğiyle hazırladığımız projeyi… diye başlasam?

projenin cogunlugunu ekip yaptiysa, ekibimin buyuk destegiyle demek biraz abes olabilir. "ekibimle hazirladigimiz projeyi" daha uygun olabilir.

  • lemmiwinks  (29.11.22 17:42:04)
Ekipteki rolunuz nedir? Takim elemani, proje yoneticisi??

Eger okul/uni projesinden bahsediyorsaniz genelde takim lideri yoktur. Dolayisi ile kendi katkinizi belirtmeniz iyi olur.

Yok, eger yonetici iseniz ekibin destegi vs gibi kelimelere gerek yok, isleri o zaten.

Proje liderligini yaptigim takimla... vs diye bir giris daha uygun gibi.

Bu tur durumlarda tevazu gosterdiginizde siz kaybedersiniz. Katkinizi cok abartmayin ama sorumlulugunuz da bilinsin.
  • parcxerox  (29.11.22 19:14:54)
Teşekkürler. Evet önemli bir konuyu atlamışım. Ekibin ilk yöneticisi benim. Ben de bağlı olduğum yöneticime raporlayacağım.

5 kişilik ekipten 2 kişi + ben yaptık projeyi. Dolayısıyla bu arkadaşların diğer arkadaşlardan ayrılmasını da isterim emek konusunda.
  • violetsky  (29.11.22 23:18:02)