[]

Son 24 ayda dükkan açıp ticarete atılan oldu mu?

tecrübelerinizi paylaşmak ister misiniz?

Beklediğiniz gibi gitti mi?
Yeni atılacak birine ne önerirdiniz?
Sizce en yorucu kısmı nedir?

Teşekkürler.

 
2 dükkan açtım bu süreçte. Aslında ikisi karşı karşıya. Tam bir yıl arayla açtım ikisini de ve sektörleri aynı. Konum çok iyi ve o yüzden umdugumdan bir kat daha iyi gidiyor. Ama kiralarım çok iyiydi piyasaya göre. Muadillerinin 40 bin olduğu dukkanlara 10 ar bin ödüyorum. Yılbaşında 20 yi geçecek gibi. İşten yana şikayetim sıfır.


  • deer hunter  (29.11.22 00:18:09) 
Kalabalığın olduğu yerde her türlü iş oluyor.
En yorucu kısmı mesaimizin uzunluğu ve personelle uğraşmak. Personeli hoş tutmak ve motive etmek iş öğretmek vs.

  • deer hunter  (29.11.22 00:19:25) 
Deer kardeş kompedan olmuş, ticaret konusunda ise yardımsever


  • fatihreis  (29.11.22 00:35:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.