[]

rte'nin nesi var?

haftasonu gençlerle bi buluşması vardı sanırım. twitter'da bir kaç videosunu gördüm.

çok zayıf duruyor, kuruyup kalmış gibi. sesi gür çıkmıyor. aşırı yorgun ve yaşlı duruyor.

65+ yaşında olduğunu biliyorum, sağlık sorunları var deniyor uzun yıllardır.

ancak son görüntüsü çok korkunç. son zamanlarda bir şey mi oldu, gidici mi?

 
Biz de daha dün aynı şeyi konuştuk ailecek. Sağlıklı görünmüyor.


  • physcos physcos  (28.11.22 19:58:39) 
kötü adam tez gider. evet zayıflamış ama sanmam. ecel gerçi bilinmez.


  • jelly bear  (28.11.22 20:06:45) 
aylardır görmemiştim sen deyince baktım da gayet normal duruyor yaşlı durması normal ya artık, yıllardır yanında çalışan herkes söylüyor gecelere kadar evrak mevrak çalıştığını uğraştığını.

bir de geçen sene falan da öyle dedikodu çıkmıştı yayında uyumuştu bilmem ne diye 1 hafta gözden kayboldu sonra baya dinç dönmüştü. heralde bu aralar baya uzak yerlere gidip geldi ondandır. 1 hafta iyi uyku beslenme ve dinlenme ile seçim startı verse çoğumuzdan canlı oluyor :d
  • avatar is back  (28.11.22 20:39:17) 
barsaklarindan operasyon gecirmisti. ulseratif kolit veya chron gibi hastaligi olabilir, gecmis olsa bile. barsak emilimi az diye dusunuyorum. zayiflama yapar. vatkalı takim elbise giyince belli olmuyor pek.


  • evimin paspasi  (28.11.22 21:50:37) 
Orada baya kötü duruyor, kafasını dik tutmakta zorlanıyor gibi. İşin ilginç yanı bazen böyle oluyor, sonra düzeliyor enerjik şekilde bağırmaya devam ediyor.


  • vizivozo  (29.11.22 00:09:42) 
Hayır. Uzun bir süredir böyle. Makyajının düzenli olarak yenilenmediği ve rötuşlanmamış videosunu ilk defa görüyor olabilirsin.


  • nawar  (29.11.22 00:17:48) 
bu kadar derde uyuyabildiğini dahi sanmıyorum. 20 sene bu memleketin derdi mi çekilir.


  • mikahakkinen  (29.11.22 10:09:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.