[]

KOBİ kredisi veren bankalar

KOBİ'yiz, krediye ihtiyacımız var. Ziraat Bankasıyla çalışıyoruz ama angut angut bir ton zorluk çıkarıyorlar. Hatta şu an kredi vermiyorlarmış, kredi kartı verelim isterseniz diyorlar. Baştan beri hiçbir hizmetlerinden memnun değiliz zaten neyse.
Halkbank'la görüştük, Genç Girişimci kredisi diye bir kredileri var ve yararlanabiliyoruz. Ama bunun için şirketin vergi borcu olmaması gerek, vergi borcu varsa da çekilen kredinin içinden kesilmesi gerek diyorlar. Bu durumda da vergi borcu + ihtiyacımız olan para olarak hesaplayınca, çekmemiz gereken kredi tutarı çok yüksek sayılara çıkıyor. Bu şekilde olunca da geri ödeme noktasında zorluk yaşayacağımızı düşünüyoruz.

Farklı bankaların KOBİ'lere bu tarz kredileri var mı bildiğiniz?
Tek derdimiz ihtiyacımız kadar parayı çekip eksikleri tamamlamak. Vergi borcu için zaten herkes gibi yapılandırma bekliyoruz.

 
Aralikta cikacak diye bekliyoruz yasa. Bekleyin 1 2 ay aceleniz yoksa. Silinecek


  • sekerler diyarinda bir ruya  (28.11.22 13:02:13) 
Silinecek derken, vergi borçları komple mi silinecek? 70 bin vergi borcumuz var, nasıl silecek bu kadar borcu? Bana yapılandırıp faizsiz ödeme imkanı sunar gibi gelir maksimum, genelde de öyle diyorlar zten.


  • gallienus  (28.11.22 13:04:53) 
ben iş bankasından cep telefonu ile aldığım krediye ziraate evrak vererek çıkartamıyorum ziraatden kredi alamamak çok normal.


  • alp9900  (28.11.22 13:05:31) 
Tabi ki faizler silinecek. Aktif borc gozukmuyosa cekebilirsiniz. Taksit yapacaksiniz. Toplu odemeniz gerekmiyor. Vadesi gecmis borc olmamaliydi en son.


  • sekerler diyarinda bir ruya  (28.11.22 17:27:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.