[]

Evlilik ve Aldatma

Selamlar,

8 yıldır beraberliği olan ve geçen ay evlenen bir arkadaşım var. Ancak bu arkadaşım son bir sene içerisinde bu evlendiği beyefendiyi sürekli olarak aldattı. Yani dört beş ay boyunca o diğer eleman ile çift gibi dolaştılar ettiler. Evlenme aşamasındayken bile hatta bu görüşmeler vs. devam etti. Evlilikten önce de hem bana hem de bu 3. şahsa evlenmeyi istemediğini, evliliğin kendisine göre olmadığını, karşı tarafın ailesi ile milyon tane sorun yaşandığını vs. vs. anlattı. Dilinde sürekli olarak bir boşanma, ayrılma lafları var. Şu ana kadar kendisiyle konuşmadık bu durumları henüz doğru düzgün fırsatımız olmadığından ama bu şekilde başlayan bir evlilik ne kadar doğru? Ne kadar ilerleyebilir ki? Ben kendisine şu an evli olduğu çocuktan ayrılması gerektiğini ilk daha bu 3. şahıs ortaya çıkmadan defalarca söylemiştim ancak her seferinde içinde ukte olarak kalmasını istemediğinden ve herkese, her şeye karşı sorumlu hissettiği için yapamayacağından bahsetmişti ancak diğer çocukla iletişimde olduğunu da tahmin edebiliyorum az çok. Ne diyorsunuz?


 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.