[]

Bu pc nasıl?

www.hepsiburada.com

Selamlar romalılar, lolsporlar, e-voleybolcular,

1) Şimdi hiç ihtiyacım yok çünkü gece gündüz şirket pc sindeyim ve tv çok seven biriyim. Hatta 1.5 senedir laptopsuzum. Ancak bazan telefonun şarjı bitince pc iyi oluyor. Ve olası iş ayrılığı değişimi yakın. Ne yapayım? Kişisel bu pc yi edineyim mi? Dursa mı kenarda?

2) CS Go oynatır mı? En azından onu şey etse. GTA 5 oynatmaz sanırım?

 
www.akakce.com

buna da bir bak daha fazla ram ve daha yuksek bir islemci var

burada islemci karsilastirmasi var
www.notebookcheck.net
  • hoot  (27.11.22 16:45:58 ~ 16:49:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.