[]

amerika alışveriş

abim yaklaşık 20günlüğüne houston’a gidiyor. istediklerini yaz da alayım dedi. elektronik bi ihtiyacım yok daha çok kıyafet&çanta&ugg falan isteyeyim diyorum.

houston’da galleria’da ugg mağazası var oradan mı alınmalı yoksa daha uyguna alabileceğimiz bir yer olur mu? aynı şekilde tommy, gap ve micheal kors’lar mağazalarından mı alınmalı yoksa şurası daha ucuzdur orda da bulabilirsiniz diyebileceğiniz bir yer var mıdır houston’da.


 
houston premium outlets bakabilir, outlet mall orasi, cogu markanin outlet storu orada. galeria mall houstonun en lux alisveris merkezi. tommy fln icin tjmax gibi yerlere de bakabilir. su an her yerde indirim var, online dan kendi sitelerinden de bakin.


  • oscar  (27.11.22 03:01:43) 
kimi gorsem fiyatlarina deli oluyor tr den gelince, ordinary urunlerine bakin. asiri ucuz burada onlar.


  • oscar  (27.11.22 03:02:17) 
Yakınlarında varsa Marshalls ve Burlington mağazalarına bakabilir.


  • opethian  (27.11.22 04:12:33) 
tommy hilfiger, gant, calvin klein, polo ralph lauren gibi markalardan yuru.
the ordinary arti 1. 10 dolarlik urun turkiye'de 400 lira.
birkac tane de parfum bas tamamdir.
  • baldur2  (27.11.22 04:16:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.