[]

aramızda avrupaya taşınmış olan var mı?

yanınızda neler götürebiliyorsunuz? 3 bavul gidebiliyor muyum? laptopumu götürmemde bir sorun olur mu? yani illaha faturası mı gerekiyor?
 
Var.
Iki valiz gittim. Havayolunun sınırlarına bagli. Ben 2017'de iyi bir para ekstra ödedim.
Olmaz, kabin bagajında olduğu sürece.
  • logisticsmanager  (26.11.22 20:34:17) 
Valla ben Hollanda’ya 5 kiloluk un getiren bile gördüm. Ben kendime göre ekstrem olarak toz tarhana ve baharat getirmiştim bol bol. Gurbette alıştığım Maraş biberini bulmak zor. Et, hayvansal gıdalar ve tohum sokmak yasak diye biliyorum. Kullandığınız ilaçlar varsa reçetesiyle birlikte koyabilirsiniz. Ek bagaj ücreti çıkarsa Euro üzerinden ödeyeceksiniz, bunu düşünerek eleme yapın. Zaten burada erikli suya kadar her şey var neredeyse.


  • marla is in my head  (26.11.22 21:01:22) 
Gotureceginiz seyin miktari havayolu ile alakali, icerigi indiginiz yerin yonetmeligi ile alakalidir. Bu sekilde bisey soylemek zor. Bi cok kisi yiyecek icecek goturse de paketli olmayan seyler (peynir, sucuk vs) aslinda yasaktir. Inince rastgele arama yapip bulurlarsa basinizi agritma ihtimali var.


  • icim urperiyor  (27.11.22 01:37:47) 
ekonomi biletlerinde tek bavul diye biliyorum. bir tek sunexpress'de belli ucuslarda galiba 30kg olan bagaj hakkini 10 kg satin alarak 40kg yapabiliyorsunuz. haliyle 40 kg'yi iki valiz olarak bolusturuyorsunuz. 3 valiz duymadim varsa da thy business class falandir heralde. bazi charter havayollarinda (jet2, tui gibi) ya da easyjet'te internetten extra valiz satin alabiliyorsunuz ki bu cok daha ucuza gelir.


  • ubi dubium ibi libertas  (27.11.22 02:26:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.