Windows Güvenli Mod F8 çalışmıyor

f8 ile Güvenli modda bir türlü çalıştıramıyorum laptopu.

Makine başlarken sürekli basıyorum olmadı hızlı hızlı basıyorum f8e yine de normal başlatıyor. Sürekli makineye restart atıyorum.

20 kere başlattıktan sonra nasıl olursa bazen f8 ile güvenli modda başlıyor. Ama bunu ben mi başlatıyorum Windows kafasına göre mi güvenli moda giriyor bilmiyorum.

Yok mu bunun kolay bir yolu.

Windows 10. Graphic kartı yandı, ekranı kullanamıyorum. Güvenli moda girip harici ekran kartının sürücüsünü iptal etmeye çalışıyorum.

başka tuş kombinasyonu olabilir. bazen laptoptan laptopa, anakarttan anakarta değişiklik gösterebiliyor.

  • false pretension  (26.11.22 17:40:35)
güvenli moda f8le girme olayı win7 dönemindeydi sanırım şimdi birkaç kez boot etmede faillerse otomatik geliyor o recovery ekranı yani 20 kere yeniden başlatma denemen muhtemelen o yüzden birkaç kez o ekrana getirdi seni.

windowsa girebiliyorsan yeniden başlat tuşuna basarken shifti basılı tut.
yoksa pc boot etmeden güç tuşundan kapat açılmaya çalışırken, birkaç kez illaki bir noktada recovery ekranına gelir.
  • konetsu  (26.11.22 17:46:19 ~ 17:47:29)
yok login ekranı da bozuk gözükmüyor.

dediğiniz gibi kendi kendine giriyor birkaç kez restart atınca ama çok sinir bozucu.
  • Mehmet Ersoz  (26.11.22 21:42:41)