su aleti nereden bulabiliriz?

yaptiracak olsak 1 tane yaptirabilir miyiz? 20x20 sanirim ebati.

aynısı olma şartı mı var? nihale bu. ayaklı nihale diye de aratabilirsin. örnek.

www.hepsiburada.com
  • jelly bear  (26.11.22 11:56:55)
airfryer aparatı sanırım, amazon'a bakabilirsiniz. birçok airfryer için değişik kitler satılıyor.

  • evimin paspasi  (26.11.22 11:57:34)
yiyecek pisirirken kullanilacak o yuzden araliklarinin daha sık olmaso gerekiyor, mantik ayni ama islev farkli. o yuzden benim gorseldeki gibi bir seye ihtiyacim var. tabii malzemesi de onemli. gidayla temasa uygun celik olmali.

  • in vino veritas  (26.11.22 11:58:55)
@evimin paspasi, evet airfryer icin gerekiyor amazonda var ama amazon.uk'de buldum o da hem pound hem de gonderim ucreti ve gumrukle urunden pahaliya geliyor :/

  • in vino veritas  (26.11.22 12:01:59)
Bazı kenarda köşede sobacılar olur. Mangalı için tel yapar. Aklıma onlar geldi

  • kisa  (26.11.22 12:05:09)
Demirciler çarşısına git. Tel punto makinesi olan herhangi bir demirci yapar bunu.

  • Mirket  (26.11.22 12:12:03)
hocam suna bir bakin,

www.amazon.com.tr

www.hepsiburada.com
  • evimin paspasi  (26.11.22 12:27:14)
@evimin paspasi; bunlari gordum ama amazondaki benim icin gereksiz bana bir tek bu izgara lazim diger seylere ihtiyacim yok. hepsiburada'daki de ederinden cok daha pahali gibi bir de onda da sis vs. var bana o da lazim degil tek parca bu koydugum resimdeki gibi bir seye ihtiyacim var sadece.

  • in vino veritas  (26.11.22 14:39:06)
bu firma ile irtibata geç yaparlar.
www.akturklerisi.com.tr

  • jamswety  (26.11.22 17:32:35)