[]

Mobil uygulama yapımı

Bu işin güvenirliği nasıl oluyor ? Fiverr'da birilerine şu şu fikrim var mobil app yap diye anlaştıktan sonra bana anahtar teslimi nasıl oluyor uygulamanın ? İşin sadece yatırım kısmındayım ve domain mevcut. Ayrıca teslimden sonra ileriki bir vakitte uygulamayı yapan müdahale edebilir mi yani çalar mı ya da ne biliyim zarar verebilir mi ?

Uygulamayı teslim aldıktan sonra projemi yönetmek için kimleri istihdam etmeliyim ? Benim onayım olmadan çalışma arkadaşları bir müdahalede bulunabilirler mi ? Deneyimli profesyonel arkadaşlar beni aydınlatabilirler mi ?


 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.