[]

hangi bankayı kullanıyorsunuz fon hisse senedi vs

hisse senedi, fon falan almak istiyorum yatırımlık.

hangi bankayı kullanıyorsunuz. Enpara da yok sanırım.

bir de hiç bilgim yoksa şayet nereden başlayayım?

Bu hesapların yıllık ücreti nedir?

 
İş bankasından hesap aç. Mobil uygulamasını yükle. Uygulamadam yatırım hesabı aç. Kalanı zaten uygulamada görünüyor.


  • Mirket  (25.11.22 16:16:22) 
Garanti kullanıyorum


  • deer hunter  (25.11.22 16:16:48) 
enpara'da yok evet.

yapı kredi kullanıyorum, memnunum.
her bankada uygulama aracılığıyla halloluyor artık bu işler.
kullanımı da gayet pratik.
  • blatta hiberna  (25.11.22 17:10:51 ~ 17:11:07) 
ykb.


  • since1907  (25.11.22 17:26:51) 
Vakıfbank kullanıyorum ama maaş hesabım olduğu için. Teb yatırım da fena değil. Bilgin hiç yoksa aracı kurumların yönlendirmesi ile ilerlesen daha iyi gibi. Info Osmanlı menkul vb.


  • Topalordek  (25.11.22 18:00:10) 
isbankasi kullaniyorum, yillik ucretini bilmiyorum.


  • in vino veritas  (25.11.22 20:16:23) 
senelik ücreti olduğunu sanmam zaten vergi/pay kesintisi oluyor. Akbank kullanıyorum yakın zamanda tradingview ile işbirliğine gittiler. fena değil.


  • sparkle kiddle  (25.11.22 23:01:29) 
En uygun kamu bankaları. Ziraat bankasını tavsiye ederim


  • beemaker  (26.11.22 02:28:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.