[]

Digiturk sorunu

Turksatla ilgili bir durum için servis gelecek 6. kez randevu olusturuldu, gelmiyorlar bir türlü.

Artık canımız sıkıldı, iptal etmek istiyoruz. Klasik bir uydu alıcaz onla devam edicez. Dijiturk bu anteni geri alıyor mu?

Onlar mı taktı eve girerken hatırlamıyorum ama antende digiturk yazıyor. Kutuyu teslım etmem gerekiyor galiba.

 
Anten dediğimiz şey basit bir metal parçası. Üstünde digitürk yazması veya başka bir marka yazması bir şeyi değiştirmez. Hepsi birbirinin aynısı. Ucundaki lnb bozulmuştur. Uyducu çağırın 2 dkkada halleder. Digitürklük bir olay yok.


  • birmilyonunvarmi  (24.11.22 23:10:08) 
Digiturk'un Eutelsat uydusundan Turksat uydusuna geçişinin sağlanması konusu mu? Gelip anteninizin yönünü değiştirmeliler. Konu buysa bu bir arıza değil, onların halletmesi gereken bir değişiklik.

İptal ettiğiniz zaman kutu, kablo ve kumandayı geri alıyorlar. Anten kalıyor.
  • pispinti  (25.11.22 08:25:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.