[]

xiaomi mi box s 4k

selamlaar, aslında mi tv stick almak için hepsiburadaya falan bakıyordum da
mi box s 4k ile mi tv stick neredeyse aynı para şu an?

www.trendyol.com

bu ürünler böyle trendyoldan hepsiburadadan almak mantıklı mı bilmiyorum ama, mi box daha iyidir değil mi mi stick'ten?

Daha önce mi stick 1080p kullandım. onun bi de 4k'sı var. emin olamadım. 4k tv'm yok zaten. hız olarak farkları varsa o daha iyi olur sadece.

 
yerinde olsam mecool km2'yi alırdım.


  • birmilyonunvarmi  (24.11.22 17:48:32) 
işletim sistemi daha iyi sanırım box'un.

biz 3 yıldır kullanıyoruz. fena değil.
  • gurur  (25.11.22 09:45:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.