[]

Üniversite öğrencisi akşam/haftasonu çalışmak için nasıl iş bulur?

Kendini geçindirebilecek kadar bir gelir için?
 
dil biliyorsanız çeviri yapabilirsiniz. ilköğretim çağındaki çocuklara ders verebilirsiniz.

onun harici aklıma gelmedi maalesef.
  • drako  (24.11.22 17:33:32) 
Çeviri işleri akmasa da damlatır ek gelir olarak. Onun haricinde lüks muhitlerin kokoş mekanlarında barda çalışmayı dene, iyi para kazanırsın.


  • vedatchilipeppers  (24.11.22 17:34:15) 
Defacto, lcw gibi büyük yerlere girersen daha iyi olur. Part time çalışan olarak haftasonu 2, belki haftai 1 günde olmak üzere toplam 3 gün çalışırsın. Primlerle asgari ücrete yakın maaş alabilirsin. Yemek kartında olur. Defacto daha fazla öğrenci çalışana fırsat veriyor.


  • GoodMorningTeacher  (24.11.22 19:19:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.