[]

instagram sorusu

arkadaşlar instagram simgesine tıklayıp giriyorum. açılıyor, daha açılan ilk ekrana bakmaya fırsat kalmadan hop yeniliyor, bambaşka bir şeyler çıkıyor. hangi sırayla çıktığını da bilmiyorum, kimi yeni eklenmişler, kimi kaç gün öncekiler.

ilk açıldığında çıkanların da neye göre çıktığını bilmiyorum. sorum da o değil.

bu instagram ilk açılır açılmaz yenilemese olmuyor mu? nasıl açıldıysa öyle dursun amk, kendi kendine yenileyip bambaşka bir sayfa açmasın. elim ayağım tutuyor, kafam da çalışıyor çok şükür, yenilemek istersem ekranı aşağı kaydırınca yeniliyor, kendi özgür irademle yenileyebilirim istersem.

açar açmaz sergen deveci'nin resmini görüyorum, tam altında yazanı okuyacağım, hop yenileyip her şeyi değiştiriyor. hangi hesap paylaşmış ona da dikkat etmemişsen bulana kadar kaydır allah kaydır.

nasıl yaparız bu açılır açılmaz yenileme zıkkımını kapatmayı?

 
Bunu bilerek yapıyor instagram. Daha uzun süre vakit geçirmeni sağlamak için.

Sözlükte de mobilden girince reklamı kapata tıklayacağın zaman reklam yükleniyor ve tık kazanıyorlar.
  • baba553  (24.11.22 19:20:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.