[]

Hadise Reza söylentileri yeni değil ki

Niye coştu Hadise Reza bu kadar şimdi herkesin ağzında?
 
Coştu mu ? Kimin ağzında ?
Ben denk gelmedim

  • aman üstüme geliyorlar  (24.11.22 15:47:51) 
Daha önce duymamıştım ama şimdi de duymadım yani böyle bi dedikodu olduğunu sizden öğrendim şu an dhdhsd

hadise bi şeyler demiş taciz ediliyorum bi kitle tarafından, onu gördüm ama içeriğine bakmadığım için konudan habersizdim. Bu muydu olaylar?
  • nundu  (24.11.22 15:54:52) 
Evet, birkaç yıl önce böyle bir şey olduğu iddia ediliyor, açıklama yapmış okumadım da etrafta geyiğini yapan insanlar görmeye başladım. Sözlük gündemine de düşmüş. Konu ilk hürriyette mi ne çıktığında ses getirmemişti. Halkbank’la bir alakası var mı acaba?


  • not dark yet  (24.11.22 15:59:20 ~ 16:01:02) 
söylentiydi netleşti artık hadise istese de kıvıramaz.


  • jamswety  (24.11.22 17:20:34) 
Hadise bunların elinde kanıt ne olduğunu tam bilmiyor bence; bunlar da sürekli coştu bombayı patlatacaz bilmem ne. Bu da artık son hamle kamuoyunu kendi tarafına çekmek için taciz, şantaj ediliyorum dedi. İki taraf da masum değil zannımca.

Ekleme: söz konusu konuşma mahkemede delil olarak sunulmuş. Bir söylentiye göre deepwebte sahte Whatsapp konuşması orijinali gibi yapılıyormuş; Anti serenciler de bunu araştırır mahkeme filan demiş :D
  • titanic kemancısı  (24.11.22 17:22:31 ~ 17:27:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.