[]

iki iphoneda aynı hesabı kullanma

elimde olan kullandığım cihazı bütün uygulamaları ve ayarlarıyla diğer cihazda da kullanmak istiyorum. örneğin iphone 11 kullanıyorum ve bir tane de iphone se alıp whatsapp, telegram, instagram gibi bütün uygulamaları iki cihazda da aynı hesaplarla aktif şekilde kullanmak istiyorum. böyle bişey mümkün mü?
 
whatsapp olmaz da diğerleri olur.

cihazın yedeğini itunesla bilgisayara ya da iclouda al. o yedeği yeni telefona aktar.
ya da en kolayı bu: yeni telefonu eski telefonunun yanında aç yan yana getir. iphone'dan aktar diye seçenek çıkcak tüm yedeği ona aktarır.

ama whatsappın 2 telefonda aynı anda açık olma özelliği gelmedi henüz.
  • jelly bear  (24.11.22 15:17:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.