[]

iPhone 13-14 indirimi?

Devam eden, bu fırsat kaçma denilebilecek bir iPhone 13-14 indirimi var mı şu an?
Ya da gelmesi beklenen bir indirim var mı yılbaşına doğru, düşer mi bu telefonlar biraz beklemeye değer mi? 
hayır al gitsin.


  • jelly bear  (24.11.22 12:12:30) 
Şu an yurtdışına gidip iPhone 14 alıp gelmek en ciddi indirim. Gerçekten yol parası, otel parasını bile hesaba katınca halen ucuz oluyor.
Yılbaşından sonra telefon kayıt ücreti değişeceği için yurtdışından almak biraz daha pahalı olacak.

  • michael_knight  (24.11.22 13:23:58) 
Sözlükten crimson king satıyordu 13 ama elinde hala var mı bilmiyorum. Türkiye cihazlarıydı.


  • marla is in my head  (24.11.22 14:09:30) 
Yurt dışına gidip almak çok mantıklı ama 14 Pro için stok yok. En azından Almanya-Belçika-Hollanda'da yok. Ben o yüzden Sahibinden'den aldım.

TR fiyatlarıyla o telefonları almak bana hiç makul gelmiyor. Ama öyle bir niyetiniz varsa şimdi alın, fiyatların indirime girmesi pek mümkün görünmüyor.
  • pispinti  (24.11.22 14:44:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.