[]

Covid olabilir miyim?

10 gun önce şehirdışına çıktım, çok fazla toplu taşıma kullandım. Sırasıyla şunlar oldu;

- 5 gün boğaz kaşıntısı
- Ertesi gün boğaz şişliği
- Boğazım geçti, 3 gün kuru öksürük başladı
- Öksürük azaldı, sinüzit ağrısı, burun tıkanıklığı, hapşırma
- Bugün burnum daha iyi, ama koku alamadığımı fark ettim.

Kendimi izole ediyorum, evdeyim.

 
hiç koku alamıyorsanız %99 covid geçirmişsinizdir.

benim covid sürecimde de semptomların çoğu geçtikten veya hafifledikten sonra bir anda koku gitti.

sucuk pişerken burnumu neredeyse tavanın içine sokmama rağmen en ufak bir koku almıyordum. kolonyayı neredeyse burnuma döküyor yine en ufak bir koku almıyordum.

gripte bu kadar keskin koku kaybı olmuyor.
  • la lykia  (24.11.22 12:11:44) 
Ben grip gibi yasadim covid’i. Sadece atesim cikti tek fark olarak. Koku-tat gitmedi. Doktor bile anlamadi, üsye dedi.
Dolayisiyla covid olma ihtimalin var.

  • mor oje  (24.11.22 12:14:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.